Sezon Öncesi Hazırlık Karşılaşmaları


Fantezi Futboldan her uzak kaldığımız anlarda ve futboldan uzak aralarda kendimize iş çıkartmakta gerçekten üstümüze yok. Gerçekten de Fantezi Futbol konusunda üstümüze yok onu biliyoruz da :))) bilmediğimiz şey; 16 Ağustos günü itibariyle başlayacak yeni sezon maçlarında takımlar sahaya hangi ilk 11'ler ile çıkacaklar acaba! Eh hadi gelin bu konuya da bir el atalım.

Biliyorsunuz; sezon öncesi yaz kampında olan, hazırlıklarını sürdüren, bu sıcaklarda antrenmanlarda sürünen futbolculardan kurulacak olan Fantezi Futbol kadrolarımıza kimleri almalıyız sorusuna en uygun cevap kesinlikle hazırlık karşılaşmalarıdır. Fantezi Futbol severler için bundan böyle derleyeceğimiz tüm sezon öncesi hazırlık karşılaşmalarının önemli detaylarını paylaşacağız ve ilk haftadan ters köşe olmamanız için elimizden geleni yapacağız. Hem böylece kim sakat, kim formda, kim alınır, kim alınmaz oldukça donanımlı şekilde fikir sahibi olacaksınız.

Bu güne kadar bu sitede yazdığımız hazırlık karşılaşmalarını takım bazında ayıkladım ve aşağıya tek tek sıraladım. Hangi takım hangi takımlarla hazırlık karşılaşması yapmış ve hangi oyuncuları oynatmış diye merak edip okumak isterseniz her birinin üstüne basmanız yeterlidir.
Hazırlık Karşılaşmaları * RİZE
Hazırlık Karşılaşmaları * SİVAS
Hazırlık Karşılaşmaları * TRABZON

1 yorum:

Unknown | 8 Ağustos 2019 16:34

Perfect bir çalışma saheser

Related Posts with Thumbnails