Gözlemci Raporu *Kayserispor - Beşiktaş


Gözlemci Bilgin Gürses

Beşiktaş, bugün Fenerbahçe maçındaki şoku atlatmak için ve lig yarışından kopmamak adına adeta ölüm kalım maçına çıktı Kayseri’de. Ancak sahadaki oyun hiçte öyle değildi. Beşiktaş adeta şans golüyle öne geçti. Daha sonra iki farkı da yakalayabilirdi ancak Güven Yalçın’ın Fenerbahçe maçından sonra Kayserispor’a karşı kaçırdığı golle lige adeta havlu attı diyebiliriz.

Bence Şenol Hoca’nın acilen takımı bırakması gerekiyor, ilerleyen zaman içinde Beşiktaş’ta tepkiler daha da çok artmaya başlayacaktır. Eğer güzel hatırlanmak istiyorsa acilen sezon sonu olmadan hocalığı bırakmalı diye düşünüyorum. Maçı Kayserispor açısından değerlendirirsek; çok iyi mücadele ettiler hatta benim görüşüm galibiyeti hak eden taraf da onlardı. Resmen son dakikada şanssızlıktan bir gol yiyerek üç puanı hanelerine yazdıramadılar.

Beşiktaş - A.Konyaspor maçında alınabilecek oyuncular: 
- Adem Ljajic: Ben bu oyuncunun fazla abartıldığını düşünüyorum, henüz daha tek başına maç kazandırmışlığı yok, hatta en az 15 tane frikik de atmıştır. Beşiktaş’ta frikiklerin bir tanesi bile etkili olmadı bu sebeple kadroma almayı düşünmüyorum.

- Dorukhan Toköz: Sarı kart cezalısı

- Burak Yılmaz: Ben Konyaspor’ a karşı mutlaka gol atacağına inanıyorum, kaptan bile yapılabilir. Beşiktaş’ın maçları artık çok gollü geçecektir. Burak Beşiktaş’taki alınabilecek tek oyuncu olarak gözüküyor.

Çaykur Rizespor - İ.M.Kayserispor maçında alınabilecek oyuncular: 
- Kravets: Çok etkili oynuyor, gollü geçmesi muhtemel Çaykur Rize maçında Kayserispor’dan alınabilecek tek oyuncu Kravets olmalı. 

Bir başka maç değerlendirmesinde görüşmek üzere. Bol puanlar sizin olsun...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails