Gözlemci Raporu * Akhisar - A.Alanyaspor


Gözlemci Bilgin Gürses

Uefa Kupası ve Türkiye Kupası’nda oynama aşkına belki de artık küme düşmüş Akhisar, Alanyaspor’a karşı maçı kazandı. Ancak bazı şeyler için çok geç kaldılar. Puanlarını 21 yaptılar fakat sonunda sıradalar ve hala düşme potasıyla 6 puan fark var. Bu sebeple bu farkın kapanması neredeyse imkansız gibi gözüküyor. Dün futbol adına süper goller izledik ve neredeyse her gol fantastikti. Buna Akhisar'ın yediği inanılmaz gol de dahil :))))...

Maça geçersek, aslında maçı daha fazla kazanmak isteyen, azmeden takım maçı kazandı diyebiliriz. Tabi bunda Alanyaspor’un ligde artık amaçsız kalması ve hocalarının sene sonunda muhtemelen Beşiktaş ile anlaşmasının da çok fazla etkisi olduğu gözüküyor.

Trabzonspor - Akhisar maçında alınabilecek oyuncular
- Zeki: Bir daha hayatında böyle goller atabilir mi diye düşünüyorum ve buna pek fazla ihtimal vermiyorum. Zeki, kariyer gecesini yaşadı adeta. Gaza gelip kadrolara almaya gerek olmadığını düşünüyorum. Normalde pek dikkat çeken bir oyuncu değil çünkü.

- Josue: Akhisar bütün gollerini, Josue oyundan çıktıktan sonra buldu. Benim gibi kadrosuna alan Fantezi Futbol severleri bu sefer üzdü.

Alanyaspor – Erzurumspor maçında alınabilcek oyuncular
Bu maçta Alanyaspor’dan kimseyi kadroma almayı düşünmüyorum. Alanyaspor’un amaçsız kalması artı olarak Erzurumspor’un yeni hocasıyla maça çıkacak olmasından mütevellit Erzurumspor buradan bir galibiyet ile çıkabilir diye düşünüyorum. En azından Alanyaspor’dan bir oyuncu tercih edilmemesi taraftarıyım.

Haftaya tekrar görüşmek üzere...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails