Gözlemci Raporu * Akhisarspor - M.Başakşehir


Gözlemci Raporu Bilgin Gürses

Herkese tekrardan merhabalar...

Başakşehir ligimizin en sert deplasmanlarından bir olan ve düşme potasındaki Akhisar'ı 0-3 gibi bir farkla mağlup etti. Ancak skor bu kadar net olmasına rağmen sanıldığı gibi bir maç olmadı. Bayağı bayağı zorlandı Başakşehir. Gözlemlerime göre Başakşehir fiziki olarak bazı maçlarda maçın sonlarına doğru düşebiliyorlar oyundan. Akhisar açısından maçı değerlendirirsek ligde düşmeyi hak etmeyen takımlardan biri. Akhisar kadrosunda; Lopes, Josue, Manu, Serginho gibi gerçekten iyi oyuncular var. Başakşehir maçında gol bulamamış olmaları bence cidden şanssızlıktan başka hiçbir şey ile açıklanacak bir durum değil. Umarım kalan maçlarda hak ettikleri puanları almaya başlarlar.

Başakşehir – Erzurumspor maçında alınabilecek oyuncular
Robinho ve Visca: Zaten bu iki oyuncuyu yazmaya gerek yok, ikisini birden kadrolarda bulundurmamak büyük çılgınlık olur.

Clichy: Bu maçta ofansif bir katkı vermesi beklenebilir, ayrıca ekstra olarak da gol yememe puanı kazandırabilir.

Caicara: Takımın son haftalarda en etkili defans oyuncusu olarak gözüküyor, puan kazandırmaya devam edebilir. Muhtemelen bütün oyuncular 4 adam alacaktır. Basakşehir’den hiçbirine hayır denilmeyecek bir maça çıkıyorlar.

Sivasspor – Akhisarspor maçında alınabilecek oyuncular
Josue: Bugün çok etkiliydi diyebiliriz. Sivasspor maçının gollü geçmesini bekliyorum. Josue gol bulabilir. Kadrosuna Josue’u alanlara asla yanlış bir tercih diyemem.

Cikalishi: Gittikçe performansını arttırıyor ancak bir türlü gol bulamıyor. Bence bir yerde atmaya gol atmayı başlayacak ancak o maç Sivasspor maçı mı bilemiyorum.

Haftaya görüşmek üzere mutlu haftalar.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails