Gözlemci Raporu * Göztepe - A.Alanyaspor


Gözlemci Bilgin Gürses

Merhabalar arkadaşlar, 
Yeniden bir maç raporunda birlikteyiz. Göztepe üst üste puan kayıplarından sonra mutlak kazanması gereken bir maça çıktı. Haklı bir galibiyet aldılar da diyebiliriz. Öncelikle Göztepe taraftarına teşekkür etmek istiyorum. Türkiye’nin en coşkulu deplasmanlarından birine sahipler, her maçları full çekiyor ve maç boyunca takımlarına inanılmaz destek veriyorlar. Alanyaspor takımını da buradan tebriklerimi göndermek istiyorum. Sergen Hoca’nın gelmesiyle birlikte takımın çehresi müthiş bir şekilde değişti. Bugün kaybetmiş olmaları hiç fark etmiyor, takım taş gibi top oynuyor ve her maçları ayrı bir zevkli geçiyor. Diyeceğim şu ki bu maçı izlemeyenler çok şey kaçırdı. Her anı ayrı bir güzeldi. İki takıma da buradan tebriklerimi göndererek, haftaya alınabilecek oyunculara geçiyorum.

Kayserispor – Göztepe maçında alınabilecek oyuncular
Yasin : Bir teknik adam, takımında böyle bir oyuncu varken niye oynatmaz anlamıyorum. Takımda farklı bir şeyler yapabilecek oyunların başında geliyor. Yasin resmen maçın yıldızıydı, hele bir Dennis Bergkampvari bir çalım attı ki akıllardan çıkmıyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

Castro : Galibiyetin en büyük mimarlarından biriydi. Bir asist yaptı ama çok daha fazlasını yapabilirdi.

Agbenyenu : İkinci yarı sol bekte Berkan Emir'in yerine oynuyor. Çok ileri çıkmıyor gibi ancak henüz 22 yaşında ve Sporting Lizbon'dan transfer edildi. İlerideki haftalarda performansını yükseltebilir gibi geldi bana dikkat etmekte yarar var. 

Trabzonspor – Alanyaspor maçında alınabilecek oyuncular
Campos : Artık yeter! Bu adam her hafta bir şeyler yapıyor kimse kadrosuna almıyor! Haftaya Trabzonspor ile oynamasına rağmen kadroma aldım. Artık doğru taraftayım.

Cisse ve Junior Fernandez : Haftaya kadrolara almaya gerek duymuyorum ancak ikisi de maçın etkili isimlerindendi. İki oyuncuyu da izlemek gerçekten büyük keyif duyuyorum. Bol puanlı haftalar dileyerek yazımı bitiriyorum.

Hoşçakalın

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails