1 Soru 1 Cevap (G.Saraylı Gözünden)


Soru Tunç Bozacılar
Galatasaray - Trabzonspor maçı işe ilgili görüşlerinizi öğrenmek istiyoruz. Hangi takım kazanmaya yakın, PO Sosyal Ligde hangi oyuncuları, neden tercih edeceksiniz? 

Cevap Gökhan Tavukçu
Galatasaray-Trabzonspor maçı iki cihedden nazr-ı itibare alınabilir. Birinci vechesi Galatasaray taraftarı olarak bakılacaktır. Taraftarının önünde yeni transferiyle derbi galibiyetine yakın olan taraf sarı kırmızılı takım. Bu minvalde düşünürsek tabiki akla ilk yeni transfer Mbiaye Diagne gelecektir. Bununla beraber son haftaların formda ismi Sofiane Feghouli de derbide öne çıkacak isimlerden. Galatasaray güçlü forvet hattı ve eksik Trabzonspor karşısında mutlak favori ve rakibini zirü zeber edecektir. İkinci vechesi ise bir futbol müptelası için tahammülfersa bir maç olmayacaktır zevkli ve izleyenlerin kâm alacağı bir mücadeleye sahne olması muhtemel. Zira Trabzonspor'da Rodellega ve Yusuf Yazıcı gibi hızlı ve mahir ayaklar var. Mamafih Galatasaray defansı da son maç pek güven vermedi, bundan mütevellit gollü bir maç olmaya namzed. Eğer Trabzonspor'dan futbolcu alınacak ise yukarıda bahsi geçen futbolcular alınabilir.

5 yorum:

Engin Gürses | 5 Şubat 2019 21:25

mektebi sultaniyeden mi getirdiniz bu yorumcu arkadaşı ?

Engin Gürses | 5 Şubat 2019 21:26

mahir bir kalemi var ama

CHİCKENER | 5 Şubat 2019 22:00

Reca ederim efenim.

CHİCKENER | 5 Şubat 2019 22:02

Gönül miratımıza aks eden ziyaların kaleme dökülmüş halidir. Bana bu yazıyı yazma fırsatını lutfeddiği için Tunc Beye müteşekkirim..

Barış Akdemir | 6 Şubat 2019 12:26

valla bir an bülent ersoy soruları cevaplıyor sandım :)))

Related Posts with Thumbnails