Gözlemci Raporu * A.Konyaspor - Antalyaspor


Gözlemci Bilgin Gürses

Yine yeni bir gözlemci raporunda birlikteyiz arkadaşlar.

Aykut Kocaman’ın gelişiyle büyük bir çıkış elde eden Konyaspor, futboluyla futbol severleri adeta büyülemeye devam ediyor. Şu anki form durumuyla; eğer lig ikinci yarı tek devrelik olarak oynanıyor olsaydı, Konyaspor şampiyonluk adaylarından biri olabilirdi diye düşünüyorum. Konyaspor yeni stadı ve dopdolu tribünleriyle ligimizin en sert deplasmanlarında başı çekiyor. Gelelim maçımıza...

Antalyaspor ilk devrede kazandığı puanlar sayesinde ligde kalacak gibi. Her zaman söylüyordum, bu takım ligimizin en zayıf takımlarından biri diye. Bugün de beni yanıltmayan bir futbol ortaya koydular. Hatta baştan sona sıfır pozisyonla maçı bitirdiler diyebiliriz ve bence futbol adına olumlu hiçbir şey ortaya koyamadılar. Konyaspor’un ikinci yarının mutlak flaş takımı olacağını söyleyerek oyuncu tercihlerine geçiyorum.

Bursaspor - Konyaspor maçında alınabilecek oyuncular
Skubiç: Bu seneki en özel defans oyuncusu performansına imza attı diyebiliriz. Gol attı, asist yaptı ve daha da fazlasını yapabilirdi. Haftaya da tercih edilebilir diye düşünüyorum.

Jevtovic: Konyaspor’dan defans almak isteyen oyuncular orta saha oynayan Jevtovic’i kadrolarına alabilir. Hem defans oynamıyor, hem de gol atma olasılığı yüksek olan bir oyuncu. Şansının da yardımıyla bugün bir gol buldu. Oyun olarak yeri değişmezse tekrardan tercih edilebilir.

Jahovic: Günün etkisizlerindendi, form düşüklüğü yaşamaya başladığını düşünüyorum.

Fofana: Puan kazandıramamış olmasına rağmen günün en etkili oyuncularından biriydi. Sevgili Tunç Bozacılar bu sitede bizlere bu oyuncunun sakat ve oynamayacak olduğunu yazmıştı. Yoksa kesin olarak kadromdaydı.

Volkan Fındıklı: Oyunumuzda defans görünmesine rağmen orta sahada oynamasıyla dikkat çekiyor. Bugün ikinci golün asistini yaptı ancak ofansif olarak çok etkili olduğunu düşünmüyorum.

Antalyaspor - Beşiktaş maçında alınabilecek oyuncular
Beşiktaş bu kadar kötü durumdayken elbette Antalyaspor’dan oyuncu alınabilirdi ancak emin olun Antalyaspor, Ankaragücü ile birlikte ligin en yetersiz takımı görünümünde şu an.

Herkese bol puanlı bir hafta dileyerek bir dahaki gözlemci raporuna kadar hoşça kalın dostlar...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails