Gözlemci Raporu * Kasımpaşa - Ç.Rizespor


Gözlemci Bilgin Gürses

Herkese tekrardan selamlar...
Bugünkü maçın iki takım açısından da önemi inanılmazdı. Kasımpaşa üzerindeki takımların galibiyet almasıyla mutlak kazanma parolasıyla maça çıkmıştı. Çaykur Rizespor ise artık düşme korkusunu iyice hissetmeye başlamışken galibiyet halinde, bir nebze olsun nefes almış olacaktı. Maça gelirsek ev sahibinde Diagne’nin eksikliği ancak bu kadar hissedilebilirdi. Yeterli pozisyona girmiş olmalarına rağmen eli ayağı düzgün bir forvetinin olmayışından dolayı bugün mağlubiyetle ayrıldılar. Ama yanlış anlaşılmasın bu demek değil ki, Çaykur Rizespor bugün şansa kazandı. Hem kendi güçleri doğrultusunda yeterli pozisyon buldular hem de oyun olarak fazla ezilmeden maçı bitirdiler. Umarım bu takım küme düşmez. Bence her maçları ayrı bir zevkli oluyor. En azından son ana kadar düşme potasını kovalayacaklardır diye düşünüyorum.

Başakşehir - Kasımpaşa maçında alınabilecek oyuncular:
- Trezuguet: İlk kez bu kadar etkisiz oynadığını izledim. Her hafta kadromda banko yer bulurken, haftaya yer vermeyi düşünmüyorum.

- Koita: Bu nasıl bir topçu ya, pozisyona falan girmiş hikaye! Bu adamdan hiçbir cacık olmayacağı çok açık! Futbolculuğu acil bırak Koita, insanları kanser etme...

Çaykur Rizespor - Akhisarspor maçında alınabilecek oyuncular:
- Samidu: Gole çok yakındı, haftaya kadrolara alınacak oyuncuların en başında gelmeli. Ayrıca geçen sene bir alt ligi, gol kralı olarak bitirmiş ilginç bir bilgi :)

- Aminu: Süper bir gol attı bugün, haftaya kazanabilecekleri bir maça çıkmışken, bu iki oyuncunun da kadroda bulunması gerektiğini düşünüyorum.

Haftaya görüşmek üzere arkadaşlar. Puanlar sizin analizler bizim olsun.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails