Gözlemci Raporu * Sivasspor - Göztepe


Gözlemci Bilgin Gürses
PO Sosyal Lig 14. Hafta Türkiye 3.sü

Herkese Merhaba,
15. haftanın 2. maçında flaş galibiyetlerini devam ettirmek isteyen Sivasspor ve 3 maçlık mağlubiyet serisine son vermek isteyen Göztepe,  Sivas’ ta karşılaştılar. Göztepespor taraftarları Robinho’ nun yokluğunda Sivaspor’ dan puan ve ya puanlarla dönmeyi hayal ederken, oynadıkları oyunun hiç kimseyi tatmin etmediğini düşünüyorum. Nerdeyse maç boyunca şut atmadan maçı bitirdiler diyebiliriz. Sivasspor açısından maçı değerlendirirsek  yükselişini bugün de sürdürmesine rağmen, bence Göztepe’ nin berbat halde olmasından yararlandı. Açıkçası bugün iki takımı da hiç beğenmedim.


Sivasspor - Ankaragücü alınabilecek oyucular:

- Uğur : Sol bek Uğur’ dan aslında ben eski istatistiklerine bakarak bir çıkış bekliyordum. Sonunda bu hafta asist yaparak puan kazandırdı. Sivasspor’ dan defans almak isteyenler değerlendirebilir.
- Emre : Sivasspor’ un en etkili ismiydi bugün. Ankaragücü maçında puan kazandırması en muhtemel oyuncu diye düşünüyorum.
- Braz : Bugün sadece gol yememe puanı kazandırmasına rağmen, her kornerde ve frikikte ileri çıkıyor. Tercih edilebilcek bir oyuncu.


Göztepe - Bursaspor maçında alınabilcek oyuncular:

- Jerome :  Bursaspor gibi ofansif bir takımla oynarken gol atma ihtimali kesinlikle var. Bugün de hırsı ve çalışkanlığıyla ön plana çıktı.

- Yasin : Bugün hiç bir sorun yokken takımın en iyi en etkili oyuncusunun niye oynatılmadığını anlayamadım. İlk 11 oynamama riski var bence alınmamalı.

Göztepe, bugün o kadar etkisiz ve silik bir futbol oynadı ki Bursapor maçında acaba puan kazandırır mı diye oyuncu tercih etmenin yanlış olduğunu düşünerek kendimizi hiç gaza getirmeden bu maç direk es geçilmeli diyerek yazımı bitiriyorum.
Herkese bol puanlı haftalar. :)

6 yorum:

Kaan Aydemir | 8 Aralık 2018 18:14

Göztepespor nedir Allah aşkına.. Göztepe şehir ismi mi?...

bilgin gürses | 8 Aralık 2018 18:30

düzelttim teşekkürler:)

Unknown | 8 Aralık 2018 22:13

Göztepe'nin tek iyi ismi Castro'yu es geçmeyelim bence!

Ali Tarık Ucur | 8 Aralık 2018 22:15

Braz 3,5 M fiyatı ile seçilmeli anladığım kadarıyla.Emeğine sağlık.

bilgin gürses | 9 Aralık 2018 01:26

bence göztepede sorunlar büyümüş gibi geldi bana takım çok ruhsuz

Unknown | 9 Aralık 2018 02:42

Bayram bektaş kumar oynadı resmen Yasin ve halili yedek bırakarak...

Related Posts with Thumbnails