Konuk Yazarlık HadisesiYıllardan beridir Fantezi Futbol üzerine oyunlar oynuyoruz, sohbet ediyoruz, araştırma yapıyoruz, yazı yazıyoruz, kafa yoruyoruz. Bunları sevdiğimiz arkadaşlarımızla yapınca ortaya daha güzel şeyler çıkıyor kesinlikle. Bu sene ilk defa bir deneme videosu çektik, devamı geldi, oldukça da olumlu geri dönüşler aldık. Ama tek başına yapılsaydı belki de bu kadar eğlenceli olmazdı. En son katılımın tanımadıklarımız ve bilmediklerimiz tarafından yapıldığı gözlemci raporları ile ilginç yazı tarzları ve farklı görüş açılarına tanık olduk. Bu da istediğimiz bir şeydi ve çok da hoşumuza gitti. Şimdi bu güne kadar yapılan şeyler ve siz değerli Fantezi Futbol severlerden aldığımız cesaretle ortak sevdamızı daha da güzelleştireceğine ve çoğaltacağımıza inandığımız KONUK YAZARLIK HADİSESİni başlatıyoruz. Nedir bu, dilerseniz açıklayayım.

Arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi, ortaklaşa yapılan şeyler daha hoş oluyor. Nasıl ki; sevdiğiniz bir filme giderken yanınıza dün kavga ettiğiniz komşu çocuğunu almıyorsanız ya da Galatasaray maçına giderken Fenerbahçeli bir arkadaşınızı tercih etmiyorsanız, bizler de bu siteyi yaparken, Fantezi Futbol üzerine paylaşımlarda bulunurken ve üzerine saatlerce sohbet ederken hem bu sitedeki işlerden anlayan, hem yazmaktan çizmekten araştırmaktan yılmayan, hem de Fantezi Futbola gönül vermiş kişilerden yol arkadaşı belirliyoruz. Aynı anda aynı şeyden aynı zevki alma üzerine kurulu değil mi şu fani dünya? İşte bizim düşüncemiz de çoğalalım, kalabalıklaşalım, şu ülkenin Fantezi Futbol kültürünü oluşturalım. Gayemiz bu, hayalimiz bu. Bunun için de ne kadar kaliteli ve düzgün yaparsak işimizi, o denli tanınır oluruz, Fantezi Futbolu binlerden on binlere taşırız, belki 85 milyonluk ülkede sadece bir tane oyun olmaz, belki de seneye 2-3 sponsor birden devreye girer, daha iyi ödüller verir, daha iyi olanı biz kendimiz seçeriz. Ve bir sürü daha hayaller, masallar, ah keşkeler... :)))

Ezcümle; yazı yazmanızı istiyoruz arkadaşlar. Bize burada bizim (sizin) işinize yarayacak şeyler göndermenizi istiyoruz arkadaşlar. Fantezi Futbol özelinde makale, analiz, istatistik, yorum, tahmin, güzel söz, nitelikli bilgi vs. aklınıza ne gelirse. Sizin isim ve soy adınızla yayımlanacak, yolladığınız metnin özü değiştirilmeyecek ve editör süzgecinden geçerek anında yayımlanacak. Örneğin o hafta olan bir maçı Fantezi Futbol konusuna sadık kalarak öyle bir yorumlarsınız ki, milletin ağzı açık kalır. Kaptan adayınızı kısa bir yazıyla öyle bir tanımlarsınız ki, siteye emeğinize sağlık yazanlar yığılır. Mesela her maç sonunda puanları hesaplayıp bize yollarsınız (ne güzel olur), tribünden maçı seyrederken heyecanınızı paylaşırsınız, hiç bir yerde olmayan makalelerde kullanacağımız Fantezi Futbol imajları-resimleri-görselleri hazırlarsınız... Kesinlikle ne yapacağınız nasıl yapacağınız sizlere kalmış. Bu ilk defa denenecek bir şey olacağı için biz de acemiyiz sonuçta, çok uzun uzadıya yazmayacağım. En alta mail adresi bırakacağım, gerisi sizde deyip köşeme çekileceğim. Lakin şunu özellikle belirtmeliyim ki; yazı yollayanlar için konuşmak gerekirse imla kuralları çok önemli. Büyük küçük harfler, noktalama işaretleri, güzel bir anlatım dili, tekrarlanmayan yüklemler, özenle ve emekle hazırlanmış makaleler, tahminler, yorumlar ve benzeri şeylere hassasiyetimiz mevcut, bu konuda lütfen dikkat edelim. Ayrıca bu sitenin bir Fantezi Futbol sitesi olduğunu unutmadan, Fantezi Futbol dışına kesinlikle çıkılmamasını rica ediyoruz. Belki bu ülkede 100 tane futbol sitesi var, hatta 10 tane çok çok iyi futbol sitesi var ama sadece bir tane Fantezi Futbol sitesi var. Lütfen bunu unutmayın...

info@fantezifutbolturkiye.com adresine yollayacağınız şeylerin hepsine bakılacaktır. Beğenilenler bu sitede kendi isim ve soy adınızla yayımlanacaktır.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails