Gözlemci Raporu * Kayserispor - Trabzonspor


Gözlemci : Bilgin Gürses
PO Sosyal Lig Türkiye 352.cisi


Trabzonspor geçen haftaki muhteşem futbolunun üzerine ligte okları bir anda kendine çevirmişti. Oyun olarak geçen haftaya yakın olmasada kazanmak için yeterli bir oyun oynadılar ve hakkettikleri bir galibiyet aldıklarını düşünüyorum. Trabzonspor direkleri dövme istatistiğini bu maçta da sürdürdü. Sosa ve Yusuf’un birer şutları ilk yarı direkten döndü. Kayserispor açısından yorum bile yapasım gelmiyor. Bu kadar kötü bir futbol nasıl oynuyorlar anlayamıyorum. Hafif bir kıpırdanma olsa da kesinlikle yeterli değil. Kadroları çok da kalitesiz değil aslında. Ertuğrul Sağlam’ı göndermezler ise küme düşmenin en büyük adayı olacakları kesin. Gelelim haftaya bizim için önemli olan alınabilecek isimlere.

Trabzonspor - Konyaspor maçında alıncak isimler: 

Yusuf : Kesinlikle Trabzonspor’un en etkili ismi her atağın içinde her maç pozisyonlara giriyor, şut atıyor, ara pas atıyor. Fantazi futbol severler için bulunmaz nimet. Konyaspor’a karşı kesinlikle alınmalı bence.

Perreria : Maçta çok etkili oluyor, maç boyunca bindiriyor, ortalar yapıyor ve asist yapmaya çok yakın tercih edilebilir.

Novak : Trabzonspor’un içerdeki maçlarında özellikle çok ileri çıkıyor. Tercih edilebilir.

Rodelaga : Bugün çok etkisizdi. Formsuz gibi geldi bana. Konyaspor maçında tercih edilebilir. Başka bir performans göstermediğini düşünüyorum.

Sosa : Bugün asist yapmasına rağmen pek beğenmedim. Eğer Trabzonspor orta sahasından Yusuf’tan sonra ikinci bir adam alınırsa tercih edilebilir diye düşünüyorum.

Kasımpaşa - Kayserispor maçında alınabilecek oyuncular: 

Bu maçta bence kesinlikle Kasımpaşa’dan dört oyuncu alınabilir. Kayserispor o kadar kötü bir durumdaki kaptan tercihi de kesinlikle bu maçtan yapılmalı.

Not : Bugün Ekuban golünü atıp ağlamıştı. Hafta içi golden sonra annesi vefat etmiş. Allah rahmet eylesin. Allahtan sabır dileklerimizi gönderiyoruz kendisine. Herkese bol puanlı haftalar...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails