Gözlemci Raporu * BB Erzurum - Kayserispor


Gözlemci : Bilgin Gürses
PO Sosyal Lig Türkiye 81.cisi

Herkese tekrardan merhabalar. Bu haftaki ikinci analizimle karşınızdayım. Erzurum’da hava çok soğuk olmasına rağmen karşılaşmaya çok büyük ilgi gösterildi. Hikmet Karaman ile çıkışa geçen Kayserispor, B.B.Erzurumspor’dan da istediğini alarak ilk yarıyı kapattı. B.B.Erzurumspor açısından ikinci yarı iyi bir forvetle düşme ihtimali çok düşük diye düşünüyorum. Zaten böyle seyircisi olan takım da düşmesin ligden.

Bugün maçta dikkat çeken oyuncular:
Leo: Defansif olarak B.B.Erzurumspor’dan bir oyuncu alınacaksa en başına bu oyuncuyu yazabiliriz. Maçta etkili ortalar açtı ama B.B.Erzurumspor forvetleri değerlendiremedi ve artı olarak da 90. dakikada müsait bir pozisyonda gole çok yaklaşmasına rağmen yine de golle tanışamadı.
Özer: Yine müsait bir pozisyonu değerlendiremedi Bal yapmayan arı sıfatı üzerine yapışmaya başlıyor, son vuruşlarına dikkat etmeli artık diye düşünüyorum.
Taylan: 3 gol, 1 asistle B.B.Erzurumspor’un skor yükünü çekiyor bugün de golünü attı B.B.Erzurumspor küme düşmeyecekse Taylan’a çok iş düşüyor. İçerideki maçlarda alınabilir.
Umut: Bugün niye oynamadı anlayamadım. Galiba ilk 11 başlamayacak ileriki maçlarda riske girip almaya değmez.
Sapunaru: Gol atmasına rağmen çok geride oynuyor, bence alınmaz.

İkinci yarı yeni gözlemci raporlarında görüşmek dileğiyle...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails