Çanlar Kimin İçin Çalıyor?


Ne çanı canım? Toprağı bol olsun Adile Naşit'i de ölümünün 31. senesinde tekrar yâd edelim. Bu konu bu başlık da nereden çıktı dediğinizi duyar gibiyim. Biraz merak iyidir ama biz en iyisi kısa keselim; FENERBAHÇE LANETİ... 

Bu sezon Fenerbahçe tam 4 takımdan 3'er gol yedi. Sırasıyla Kayseri, Rize, Ankaragücü, Akhisar. Peki ne oldu bu takımlara bir bakalım:


  • Kayseri Ertuğrul Sağlam ile Fenerbahçe'yi deplasmanda yendiğinden beri (2-3) tam 10 maça çıktı ve 4 puan alabildi. Bu maçlarda toplamda 5 gol atıp 22 gol yedi. Ertuğrul hoca Trabzon maçından sonra gönderildi ve yerine gelen Hikmet Karaman ile Kayserispor 2 haftadır galip. 4 gol atıp gol yemediler üstelik.
  • Rizespor Okan Buruk hocanın ilk maçında içeride Fenerbahçe'yi çok net bir skorla devirdi (3-0) ve şu anda ligdeki tek galibiyetleri bu. O maçtan beri çıktıkları 9 maçta 6 puan topladılar. 10 gol atıp, 16 gol yediler. Okan Buruk hala takımın başında. Ne hikmetse onuncu maç yine Trabzonspor ile. Okan Buruğun sonu da Ertuğrul Sağlam gibi olabilir mi acaba? Hep birlikte önümüzdeki hafta göreceğiz.
  • Ankaragücü İsmail Kartal ile Fenerbahçe'yi deplasmanda (1-3) yendiğinden beri 6 maça çıktı ve 4 puan toplayabildi. Bu maçlarda 5 gol atıp, 13 gol yedi. Hocayla bu hafta yollar ayrıldı. 
  • Akhisar ise içeride Fenerbahçeyi (3-0) yenmişti geçen hafta ve bu hafta çıktıkları Kayseri deplasmanında 1-0 yenildiler. Şimdiden Cihat Arslan'ın Allah yardımcısı olsun diyoruz ve Akhisar'dan haftaya oyuncu almayı düşünen siz Fantezi Futbol severleri bir kez daha düşünmeye davet ediyoruz...
Not: 3. golü atamayan Erzurumspor ve Mehmet Özdilek'i Allah korudu...


Konuk Yazar: ERDEM SÖNMEZ

1 yorum:

bilgin gürses | 18 Aralık 2018 09:28

tamamda niye frenkestieen chucky olsa daha ıyı degılmıydı ehu ehu euh

Related Posts with Thumbnails