Gözlemci Raporu * Ankaragücü - Göztepe


Gözlemci : Bilgin Gürses
PO Sosyal Lig Türkiye 81.cisi

Merhaba Fantezi Futbol severler;
İlk yarının son maçında Ankaragücü ve Göztepe takımları, Ankaragücü’nün sahasının zemininin kötü durumda olmasından dolayı Kayseri’de karşılaştılar. Ankaragücü zaten maddi sıkıntılar ile boğuşurken bir de kendi evindeki maçlarda, ev sahibi avantajını kullanamayınca durum daha da zorlaşıyor onlar için. Maça dönersek ilk yarı bitince kendi kendime iki takımda 0-0 bitirmek için maça çıkmışlar diye düşündüm. Ne bir pozisyon, ne de doğru düzgün bir atak! Yani izlenesi hiç bir şey yoktu sahada. İkinci yarıda maç 0-3 bitmiş olmasına rağmen golü kim atsa kazanacak bir görüntü vardı sahada. Ankaragücü maddi sıkıntıları ve sahasındaki sorunları çözemezse, düşmeye en yakın aday olabilir.

Gelelim maçta dikkat çeken oyunculara:
Halil: Bugün bir gol, bir asistle maçı bitirdi ama Göztepespor o kadar defansif oynuyor ki Fantezi Futbol severler için riske girip almaya değmez gibi gözüküyor.
Jerome: Sonunda uzun süren gol orucunu bozdu ve güzel de bir gol attı. Takımın en en çalışkan oyuncusu ama skora fazla katkı veremiyor, alınmaz bence.
Berkan: Bazı maçlarda dikkat çekmiyor değil ama o sıçrayışı bir türlü yapamadı bugünün iyilerdendi diyebiliriz.

Ankaragücü adına, El Kabir harici herkes tam bir bitik halde! Oyuncularda ne moral kalmış, ne de bir çaba! Takım 3-0 mağlup, sanki öndeler gibi top çeviriyorlar. Açıkçası bu görüntüsüyle Ankaragücü’nden benim hiç bir beklentim kalmadı. Küme düşecek takımların başına yazdım.

NOT : 1 aylık ara olduğundan dolayı ligimizde maç raporumu haftaya alınacak oyuncular şeklinde yazmadım. Herkese bol puanlı haftalar...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails