1 Soru 1 CevapSoru (tunç bozacılar)
Hafta sonu oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe derbi maçı için Fantezi Futbol özelinde görüşlerini paylaşır mısın lütfen?

Cevap (engin gürses, türkiye 383.sü)
Galatasaray'ın ilk 11'inin yarısının sakat olduğu, kimin nerede nasıl oynayacağı belli değilken, Fenerbahçe'nin formsuz, küme düşme hattında ve 3 gün önce teknik direktörü ile yollarını ayırdığı açıklanmışken bizlere pek bir seçenek bırakmıyor açıkçası bu maç. Gerçi iki ezeli rakibin durumları böyle olmasaydı, normal şartlar altında form durumunda ya da kadro kalitesinde bir tarafın diğer tarafa bariz bir üstünlüğü olmadığı sürece ben derbilerden her zaman uzak durulmasından yanayım. Genelde zaten az gollü geçmeye namzet bu maçlar. Gergin ve sinir harbi kıvamında geçtiği için de sarı-kırmızı kart potansiyelleri çok yüksek (bu arada +3 puan Fair Play -tüm kadronun kart görmemesi durumu- hayalim var ama hayalden öteye geçemeyecek sanırım sezon bitimine kadar). Hele bir de PO Sosyal Lig Fantezi Futbol oyununda maç kazanma ve maç kaybetme puanlarının mevcut olması da üç ihtimalli bu maçları Fantezi Futbol severler açısından tam anlamıyla ''unutulacak maç'' kategorisine sokuyor.

2 yorum:

OptaCan | 31 Ekim 2018 15:50

FB ve GS arasında Kasım ayında oynanan son 7 karşılaşmada FB hiç kaybetmedi. Bu maçlarda FB 16 gol atarken GS sadece 1 gol kaydedebildi. Üstün.

Adsız | 31 Ekim 2018 16:02

İyide başkan futbol bu. Bi bakarsın Fener 6 yer unutulmayacak bir maç olur.

Related Posts with Thumbnails