Kadromu Kim Hazırlayacak?Saat 00:47. Bu akşam ikinci devre başlıyor. Kadro yapmalıyım babında açıyorum Ntv Fantezi Futbol sitesini. Kolay görebileyim diye transfer şampiyonu Beşiktaş'ın kadrosuna bakıyorum; Holosko ve Fatih Tekke el sallıyorlar bana. Halâ! 5'e bassam zıplayacak Al Medya Hugo yok, Tolga Abi ağlıyor herhalde. Dönüyorum Lig Tv'ye, açıyorum yeni sekmede; sektiriyorum içimden 100 liraık oyuncuları görünce. Sporx sanırım bu konuda biraz daha duyarlı, hassas, naif ve ince. Güncellemişler ellerinden geldiğince... 

Fantezi Futbolun bu ülkede aldığı değer bu olsa gerek. Ntv gibi spor sitesine bu denli önem veren bile böyle yaparsa Sabah Gazetesi ne yapsın! Bundan 4 sene önce de sıfırlanmıştı kadrolar, beyaz sayfa açmışlardı, kadrosunu o hafta unutan arkadaşlarımızın hevesi de sıfırlanmıştı! Bu sezon başından bugüne Jaja kaç gol attı, Ntv ne yaptı? Hala oturamadı şu oyun bu topraklarda ve büyük potansiyelin farkında değiller hala. Böyle konuşuyorum ya; acaba kendimizi mi eyliyoruz, bizden başka yok mu bu oyunu seven, sayan, oynayan? Sesimi duyan var mı, var mı sesimi duyan?..

Not: Allaha havale ediyorum babında seçilen bir fotodur üstteki...

1 yorum:

KRM | 21 Ocak 2011 17:08

Lig TV yeni transferlerin fiyatlarini 100 olarak yazmis ama eklediginiz zaman takimda gercek fiyatlari beliriyor. Mesela Almeida 14, Culio 12. Herkese basarilar.

Related Posts with Thumbnails