Ah Bu Ben ...
Uğraşıyorum.
Gerçekten yani, mücadelesini veriyorum.
Tek sosyal faaliyetim desem herhalde abartmış olmam. Sadece ff var şu aralar iş hayatımla özel hayatım arasında. Taksiye bindiğimde bakıyorum radyodan maç var, direk : "maç kaç kaç? kim attı? dakika kaç? asisti kim yaptı?" Taksici de bakıyor boş boş. En basitinden dün akşam. Adam Galatasaylı, ne diyecek ki? Dayak yemediğime şükür.

Ama asıl basiretsizlik bende. Yapıyorum kadroyu bekliyorum. Fırsatsız kaldım bu aralar, zamansız hatta... Göz ucuyla girip bakabiliyorum sadece buralara. Onda da ucundan köşesinden yakalayabildiğim ile bir kadro revizyonu.

Tita dedimdi bu hafta. Umut mu Jaja mı dedimdi kısmet olmadı. Özgür Çek müzmin yedeğimdi, bahtım kapandı. Aldığım ve alacağım puanlar havada kalsa da olur, derdim sosyalleşebilmek. Bakdemir sağolsun çok ilgileniyor. Osmanlı'nın hasta adam modunu lale devrine çeviriyor ufak tefek bültenlerle.

Hanım da baymaya başladı artık. "Ah be at be asist hadi evet" o beni fenerbahçeli biliyor ya! "Zalayetaaaaaaa" diye bağırıp Kayseri attı dediğimde "Sana ne ulan Kayseri'den" bakışı atıyor.

Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık. Fantastik bir algoritma çıkardım kendime onun üzerinden gidiyorum çalışırken, ama ona da zaman ayıramıyorum ki birader. Ankaragücü ve Manisa iddia kuponlarına girmişti de burada o cesareti gösteremememin cezasını 3 oyuncumun oynamaması ile görüyorum bu hafta. Sözlerime Ali Ağaoğlu ile son vermek istiyorum. Ali Ağaoğlu.

Dip not : Bu arada erkek babası oluyorum. FF' ye bağlamaya çalışsam 4321 sayfa tutardı, mutluluğumu paylaşayım dedim. Keyifler dilerim...

7 yorum:

eray | 18 Ekim 2010 14:27

ilk aklına gelen adamları kadrona yaz...Sonra sakatlarmı cezalılarmı araştır... sonra düzeltmelerinmi yap kaydete bas bir dahada sakın elleşme kadronla...

bu seneki taktiğim budur...
tavsiye ederim...

imza: Erkek babası

Barış AKDEMİR | 19 Ekim 2010 00:15

ı love you mert dağhan görgünn..

Engin Gürses | 19 Ekim 2010 10:30

Burak izninle yazıyı estetik açıdan biraz editledim ...

Engin Gürses | 19 Ekim 2010 10:31

bu arada cernat düzelir senin bebek gelene kadar. gollere-asistlere devam eder o .

çok güzel bir isim bak, düşün bunu :)

Engin Gürses | 19 Ekim 2010 10:46

barış senin için mümkünse kaçan balık köşesini yarın yayınlayalım.

asist borsasının ve kaçan balık köşesinin yayınlanma zamanını çarşamba gününe fiksleyelim. olur mu ???

Barış AKDEMİR | 19 Ekim 2010 11:09

olur bana uyar enginn sorun yokk yan tarafa yazmıstımm benn ama bu hafta. postuda yarın akşam yazarım ..

Engin Gürses | 19 Ekim 2010 14:54

evet abi yan tarafı takip ettim eline sağlık ...

Related Posts with Thumbnails