NTV'de Kaptan Seçmeyi Unutayım Demeyin !!!Daha ilk yarı bitmemiş, Yattara 2 gol atmış, Ben Lig Tv ve SporX'te kaptanım olduğundan keyifle puan hesaplamaları yapıyorum. NTV'de ise param yetmediği için Insua'yı tercih etmiştim ona yanıyorum. Bu arada NTV'de kaptanım kimdi yahu ??? Kewell mıydı acaba, yoksa Bobo mu ? Bobo oynamayabilir düşüncesiyle onu yapmamışımdır muhtemelen ama kimdi yav ? Allah Allah düşünüyorum, düşünüyorum bir türlü aklıma gelmiyor.

Maç izlediğim yerde internet yok, eve döner dönmez ilk iş bakıyorum kaptanıma. Aaaaaaaaa Kaptanım Yok !!! Nasıl olur ya ??? Dur sayfayı bir daha refresh yapayım , bir yanlışlık var sanırım. Harbiden yok ya ... Cuma günü Telefonla kadro yaptırdığım kardeşime çatıyorum önce.

- Abi ben NTV'de ilk defa yapıyorum kadro, ne biliyim sen bana söylemedin ki ?
- Olm, ben unuttum demek ki o telaşla. Karşında görmüyor musun Kaptan yazıyor , onu seçmek gerektiğini neden hatırlatmıyorsun bana ?
- Heee, ben suçlu oldum yine haaa.
- İşte üstün körü iş yapıyorsun, geçiştirme iş yapıyorsun her zamanki gibi
- Tabii ya ben suçluyum burda da , Kendi unutuyor, bana suç atıyor. Hem anlamadım nasıl Kaptan seçmeden kadroyu yapmana izin veriyor
- Evet o da ayrı bir saçmalık
- Git onlara kız işte bana kızacağına. Hemen mail at, faks çek, telefon et. Sen üzerine gidersin abi bu işin .
- Hadi lan, senin yüzünden hepsi, kaç puanım gitti be !!!

El-hasıl NTV'de böyle bir durum söz konusu. Kaydet Tuşu olmadığı için Kaptan tercihi yapmadan da kadro yapabiliyorsunuz. Ve bunun sonucunda  x2 kaptan puanından da mahrum oluyorsunuz. Lig TV'deki "kaptanı seçmeden kadroyu kaydetmeye izin vermeyen sistem" bence çok daha pratik ve benim gibi unutkan FFciler açısından da daha işlevsel. Neyse puan kaybına mal olsa da bu mevzuyu da öğrenmiş olduk, kulağımıza küpe olsun !!!

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails