Güncellemesi Otomatik Olmayan Portakal
Geçen sene Clockwork Orange diye bir bölümümüz vardı. Burada her hafta kadro güncellemelerinin kapanış saatlerini ve haftalık sonuçların açıklanma saatlerini yazardık. Lig Tv'de geçen senelerde bu 2 unsurdan dolayı sürekli pek çok sorunlar yaşadık. Güncellemeler kuralda belirtilen zamandan erken kapatıldı, geç kapatıldı, hatta kapatılması unutulduğu dahi oldu. Keza sonuçlar noktasında da hiç bir zaman kurala riayet edilmedi.

Bu hafta yine Lig Tv bu konudaki istikrarını sürdürdü. Güncellemeyi yarım saat erken kapattı. Sonuçları ise tam 1 gün gecikmeli açıkladı. Biz şimdiye kadar konuyla alakalı yüzlerce şikayet maili yazdık Lig Tv Yönetimine ama belli ki dikkate alınmadı. Hala devam ediyor şikayete konu olan husus. Ne yapalım elimizden "Nalet Olsun, Oyununuz da Batsın, Siz de" deyip kapıyı vurmak gelmiyor, çünkü bu oyunu çok seviyoruz.

Elimizden ancak bu köşede her hafta bu yanlışlarını suratlarına vurup ifşa etmek gelebilir. Bu köşe de buna hizmet edecek sezon sonuna kadar. Tabii NTV'nin de her hafta güncelleme konusunda hiç bir problem yaşatmıyor olmasını onore etme köşesi aynı zamanda bu köşe ...

7.Hafta Güncelleme Kapanış
Lig TV : 18.30 30 dakika erken
Spor X : 18.50 10 dakika erken
NTV : 20.00 tam vaktinde

7.Hafta Sonuçların Açıklanması
Lig TV : Çarşamba 11.00 23 saat gecikmeli
Spor X : Salı 11.00
NTV : Pazartesi 23.00

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails