Don Kişotluğa Soyunmak ...Şahsi bir ilan-ı şikayetnamedir :
Vodafone'un NTV Fantezi Futbola, oyundaki eşitlik ilkesini zedeleyecek bir kural getirerek sponsor olduğunu öğrenmiştik bir kaç gün önce. Şeytan, i-pad ve playstation ödüllerinin eşliğinde sürekli beni dürtse de ben kendi adıma Fantezi Futbolun ruhuna aykırı bulduğum bu yeni sisteme entegre olmayacağımı buradan ilan ediyorum. Ne vodafone hattı alıp, ne de vodafone'u olan bir arkadaşımın telefonundan mesaj atıp ücret karşılığı beleşe oyuncu satın alıp oyundaki diğer rakiplerime karşı haksız bir üstünlük elde etmeyeceğim !!!

Hatta şu andan itibaren bir gaye edindim. Yemeyip, içmeyip istatistikti, maç özetleriydi, maç tahminleriydi, ne varsa yalayıp yutup hatmedip NTV'de beleşe oyuncu eklemeden mevcut şartlar içinde Türkiye Birincisi olup bu Vodafone ve NTV yönetimine de en güzel cevabı vereceğim. İbrahim Tatlıses'in İstanbul'a ilk geldiğinde Boğaz Köprüsü'ne bakarak sarf ettiği o veciz cümlesi geldi aklıma : İstanbul sen mi büyüksün ben mi büyüğüm :)

6 yorum:

kuzen larry | 23 Eylül 2010 14:01

aynen..

mufon | 23 Eylül 2010 16:33

ben takım yapmayı bırakmayı bile düşünüyorum.

Adsız | 23 Eylül 2010 20:42

ligin 2. sırasındaki takım olarak ben de vodafonu protesto ediyorum. her hafta mesajsız mücadele etmek isteyenler kurduğum MESAJLI SİSTEM PROTESTO ligine katılsın lütfen...

t2 | 23 Eylül 2010 20:59

Şu an Ntv'nin içinde olan bir arkadaşımdan aldığım habere göre;

''Sezon sonu Vodafone'suz kazanan da olacak'' dedi. Hem Vodafone'lu hem de Vodafone'suz birinci açıklayacaklarmış.Ha ayrıca bu adaletsiz yapı için de cukkaya indirilen 200 bin liraymış, haberiniz ola!

t2 | 23 Eylül 2010 21:01

Ayrıca bu site Ntv içinde çok konuşuluyormuş, ne güzel :)

Engin Gürses | 23 Eylül 2010 23:54

- İyi Günler , Engin Gürses mi ?
- Evet Buyrun
- Biz Vodafone'dan geliyoruz. Avukat Mehmet Söylemez, Avukat Dilaver Taşçıoğlu ve Avukat Abuzer Kadayıfçıoğlu
- Heh ben de tam onu söylüyordum, Vodafone gerçekten çok yerinde bir uygulama yapmış, ben hayran kaldım, Türk sporunun gelişmesi adına çok iyi hamleler yapıyorsunuz :):)))

Related Posts with Thumbnails