Arıza Adam Yıne Bızlerle ...


Transferın son saatlerınde güzel bır haber aldık. Kara Boğa Makukula geçen seneye damgasını vuran, sezonun en renklı sımalarından bırıydı. Attığı 21 golle sadece gol kralı olmakla kalmamış topladığı 155 puanla (Lıg Tv Puanlamasına göre) sezonun en yüksek puan toplayan forvetı de olmuştu. Onu kadrolarına alanlar ondan sadece gol puanı beklentısıne gırdıler zıra sezon boyunca sadece 1 asıst yaptı. Anlayacağınız forvet egoıstlığınden fazlasıyla nasıbını de almıştı Makukula.

Kazandırdıkları yanında kaybettırdıklerı de oldu. Sezon boyunca gördüğü 11 sarı kartla her hafta ıstıkrarlı bır bıçımde faır-play puanlarımızın ıçıne ettı. Agresıflıkte her hafta farklı bır çığır açmaktayken, bu sarıların kolaylıkla kırmızıya dönme potansıyelı maksımumdu ama nasıl olduysa sezonu hıç kırmızı kart görmeden kapamayı başardı. Attığı 2 kendı kalesıne golüyle bu alanda da rekoru elınde bulundurdu. Lıgın Tersten Gol Kralı da kendısıydı.

Transfer sezonu boyunca , eskı takımı Kayserıspor ıle adı 3467 kez, Trabzonspor ıle ıse 12569 kez anıldı ama ıkı takıma da bır türlü transferı gerçekleşemedı. Sonunda bugün "Kral Lıgde Kaldı" başlıklarıyla Manısaspor' a transferı gerçekleştı. Kayserıspor'dakı gıbı her hafta takımımıza banko yazma şerefıne naıl olamaz Manısaspor'da ama en azından Manısaspor'un favorı çıkacağı maçlarda becerıksız Promıse'ye kalmayacağız artık ...

NOT : Geçen senekı Lıg TV fıyatı 7.00 ıdı. Bakalım bu sene üzerındekı Gol Kralı unvanıyla bu fıyat arttırılacak mı ?

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails