Lıeteva'ya Verılen Gol


Karşılaşmaya Konyaspor adeta 1-0 önde başladı. Henüz 2. dakikada Eskişehispor defansının yaptığı hata sonucunda Safet Nadarevic topu kendi ağlarına gönderdi ve Konyaspor müsabakada 1-0 öne geçti.

Mayıncı Kuruluş'un hep yanlışlarını dıle getırdığımız sanılmasın. Yaptığı ıyı şeyler de yok değıl. Konyaspor'un attığı ılk gol spor ajanslarında Nadarevıç (kk) olarak yazılmıştı. Fakat yukarıda resmını de gördüğünüz TFF Sıtesınde de yayınlanan Resmı Maç Raporunda maçın gözlemcısı golü Lıeteva'ya vermış.Kendı Kalesıne Goller, Fantezı Futbol açısından en can sıkıcı ahval ve şeraıtlerden bırıdır şüphesız. Ne gol ne de asıst puanı almak mümkün olur. Skora tesırı olsa da fantezı futbola tesırı, etkısız elemandan başka bır ışlem olmaz.

Golün düzeltılerek Lıeteva'ya yazılması hemen maçtan sonra değıl de maç raporlarının yayınlandığı pazartesı günü gerçekleştı. 3 Fantezı Futbol sıtesıne de bu şekılde düzeltılerek yansıtıldı ıstatıstıkler. (Lıeteva gol, Eser Yağmur asıst şeklınde) Bunun ıçın bır tebrığı hakettıler ...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails